Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. Pro reakci na vybraný komentář klikněte na odkaz „Reaguj na komentář“ pod vybraným příspěvkem nebo napište číslo komentáře, na který reagujete do hranatých závorek např. reakci na komentář č.10 zapíšete [10] viz nápověda


*
*
121621717
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Bogdan
Pro ty, kteří hledají inspiraci ve svých snech, je moj-sen.biz web, který musíte vidět. Obsahuje mnoho užitečných informací, které vám mohou pomoci interpretovat sny a objevit jejich hlubší významy.
Robert
Moc se mi líbí fotky, které dáváte na web. Zabýváte se také reklamní nebo produktovou fotografií? Všechno nejlepší.
H. Rudolska
Hezký den Honzo, fotografie, které si vždy ráda prohlédnu, když duše volá po pohlazení. Něco nového do Blogu? ;-)

Pozdrav z roviny větší, než placatější. H.
Иван
Здравствуйте, Ян, очень красивые фотографии, вам привет от Олега Ёлкина и Георгия Александрова из России.
Marie Vaněčková
Dobrý den,
moc se mi líbí Vaše stránky, fotografie úžasné, vyzařuje z nich Vaše vnímání života. Z článků na blogu jsem se dozvěděla zase něco nového, třeba o pižmovce ostruhaté jsem neměla dosud ani tušení..., páření lvů - také velmi zajímavé podrobnosti, člověk si postupným sběrem informací uvědomuje, jak stále málo toho vlastně ví. Fakt klobouk dolů před Vámi :-)
Máša
Jan Pavlíček
Díky, Mášo,
Posílám Vám odpověď na Vaši mailovou adresu.
Jan Pavlíček
roman
Dobrý den Honzo
Fotky Šumavy jsou naprosto úchvatné a to jsem viděl jen zlomek. Gratuluji. Sám fotím, takže vím, co má kvalitu. Fotky mají atmosféru, hloubku prostoru, barvené souladění, vyjímečnost situace a jiné přednosti. prostě jsou fakt super.
s pozdravem a držím palce
Jan Pavlíček
Díky Romane,
Odpovídám Vám přímo na Vaši mailovou adresu.
Jan Pavlíček
Danuše Hlaváčová
Dobrý den, na vaše stránky jsem narazila náhodou, také jsem obdivovala snímečky naší milovasné Šumavy. A nestačím žasnout!!! Nádhera. Jsem pouze amatér, fotila jsem kompaktem, teď jsem přešla na zrcadlovku. Učím se, učím, ale... I tak však hrozně ráda brouzdám svými fotkami, vždycky narazím na něco čeho jsem si předtím nevšimla, mohla bych už vytvořit album stromy, houby, kytičky, kamínky, Šumava jako taková, Tatry jako takové... Ale těchto kvalit už nestihnu dosáhnout, patřím mezi ty \"starší a pokročilé\" tedy věkem, ne uměním... Jen tak dál, ráda se budu opět kochat.:-)
Jan Pavlíček
Hezký den, Danuše,
Děkuji Vám za vzkaz a odpovídám na Váš email.
Jan Pavlíček
Jan Nevrkla
Zdravím Honzo.
Nádherné fotky a v takovém množství, že nestačím žasnout. Člověka to ale od focení odradí. Něco takového přece nemohu ani náhodou dokázat;-)
Přeji spoustu dalších nádherných fotek a zdravím. Honza
Jan Pavlíček
Děkuji Honzo,
Je to milé,že jsi těch pár upřímných slov poslal. Protože je to fajn , když člověk má zpětnou vazbu, že jeho práce někoho potěší nebo inspiruje. Nenech se odradit tím, kolik těch fotek je. Záleží (nejen)na tom, jak jsi mladý. Jestli je Ti skoro jako mně, tak to může být už problém to nafotit. Ale jestli jsi mladší a máš do toho chuť, tak je to jen otázka priorit a zápalu pro věc. Všichni jsme začínali tak, že jsme hledali na foťáku hlavní vypínač, zapomínali nastavit RAW, nezapnuli si autofokus když to bylo potřeba , nezkontrolovali si čas, když bylo třeba někde v terénu bleskově přejít na rychlé kontinuální snímaní…atd. Občas by se člověk raději neviděl ….
Pokud bych Ti někdy mohl s něčím poradit, rád to udělám, pokud si budu vědět rady. Já se také pořád chodím učit a inspirovat k těm , kteří to dělají dobře.
Honza Pavlíček
RUDY A.
Subject: Pictures of Sumava

Jan,

We\'ve met last week in the neighbourhood of Srni in Sumava at the wolves reserve in the late afternoon. I hope you remember us. We are from Belgium and we talked a long time with each other. Finally you gave us your card with your website on, so that we could see your photos.

We just looked at your pictures in the galerie of Sumava. They are really fantastic! Now we can let our friends, who don\'t know this region, also enjoy these landscapes and maybe it will encourage them to go over there. Also your pictures of the people and the wild animals are magnificent.

Thank you very much that we can see them.

Many greetings

Rudy and Gerda
Mortsel
Belgium
Freefox
Zvířata naprosto luxusní!
Jaroslav
Dobrý den Honzo, moc pěkný web, hezké počtení a ještě hezčí fotografie. Fotografování je nádherný koníček, přeji dobré světlo a zajímavé zážitky při fotografování a také děkuji za inspirace ...
Jaroslav:-)
Karel Černý
Ahoj Honzo, po delší době jsem tady zavítal. A jsem mile překvapen co zde přibylo za nádherné fotky. Dobré světlo.
Jana Kášová
už jsem v obraze,ale nedaří se mi zprávu odeslat.Dělám někde asi chybu,musím si na Vás udělat víc času.Já se tam totiž narodila,ale v minulém režimu jsem se tam mohla podívat bud lodí,nebo vrtulníkem,tehdy jsem to vzdala
Jana Kášová
mám vynikající k tomu vystřižené zprávičky,napíši.Ale kam?Můj email znáte,nemůžete mi dát vědět tímto způsobem ten Váš?
Jana Kášová
vynikající.Chybi mi však jedno místo opředené mnoha pOvěstmi Svatý Tomáš,tam bych se ráda podívala.:cool:
Jan Pavlíček
Jano, děkuji Vám za tip. Už jsem si to hledal. Určitě se tam mrknu, jestli je možné to místo nějak hezky zpracovat. Až půjdu na Vítkův kámen, který je hned vedle. Pokud byste měla o Sv. Tomáši nějaké, ne zcela běžné informace, udělala byste mi radost kdybyste mi je poslala na email... Díky!!!
Honza Pavlíček
Hana Karnoldová
Dobrý den pane Pavlíčku,
na téhle webové stránce jsem se ocitla náhodou, když jsem hledala nějakou informaci k Šumavě. Jsem nadšená vašimi snímky. Jsou prostě dokonalé! Bude to určitě tím, že jste odborník a navíc máte k přírodě vřelý vztah. Moc bych si přála ulovit podobné záběry jako vy. :-)
Děkuji za krásný zážitek.
Hana K.
Jan Pavlíček
Milá Hanko,
Děkuji za pochvalu i za toho "odborníka" :-). Fotografování Šumavy vyžaduje hlavně trpělivost a pak ... přípravu. Pokud ty mé fotky přispějí k tomu , že se do toho fotografování pustíte třeba i Vy sama nebo že se budete na Šumavu ráda vracet, pak to bude pro mne ta nejlepší "odměna".
Pokud se na tyto stránky vrátíte, tak během dalších dnů ještě přidám pár zcela nových záběrů z letošního podzimu.
Honza Pavlíček
Zdeněk Souček
Ahoj Honzo, už jsem tady dlouho nebyl a tak jsem překvapen tím, co zde vidím. Ta Antarktida je nádherná a vůbec pěkné fotky. Ať se Ti dál daří.
Balance
dnes jsem opět zavítal na Tvoje stránky. Nádherné fotky. Přeji další úspěšné fotolovy.。。。。。:-)
Eva Brůhová
Ahoj Honzo,
nádherný fotky, k východu slunce v Holaskjol, není co dodat.
Měj se hezky a přeji spoustu dalších krásných záběrů.Eva
Eva Kotlariwova
Dobrý den, Honzo,

ty fotky jsou nádherné, jednu krásnou ze Šumavy jsem si dala hned na plochu monitoru :-)

Mějte se hezky, budu se na ty Vaše stránky vracet.

Eva Kotlariwova
Petr Štola
Ahoj Honzo, přeji Ti v roce 2015 hodně zdraví a hodně
krásných snímků ve Tvé galerii. Rád bych se zase někdy zúčastnil společné fotografické akce.
Monika
Zavítala jsem na tyto stránky úplnou náhodou a bomba! Určitě se ještě vrátím!
Jen tak dále :)
Ijuh
I\'m Ijuh your guide when you were at Tanjung Puting National park, I\'m reaaly curios to see your orangutan and proboscys photos. Hope you will post its soon.. ;-)
Karel Černý
Ahoj Honzo, dnes jsem opět zavítal na Tvoje stránky. Nádherné fotky. Přeji další úspěšné fotolovy.
Marek Drha
Ahoj, děkuji na návštěvu na mých stránkách. Rád se pokochám také u tebe. Přeji dobré světlo a hodně zážitků.
Iva Růžičková
Ahoj Honzo, nádherný fotky, fakt... díky za emaily, sleduji Tě. :-)
Petr Jiránek
Dobrý den,

moc pěkný web s množstvím krásných fotografií zejména fotografie se zvířaty, to bych chtěl umět. :)

S pozdravem Petr
Šárka Svobodová
Zdravím Honzo,
moc krásné fotky tu máte!
Ráda jsem nahlédla:-)
přeji spoustu štěstí na další krásné záběry živé přírody!
mějte se krásně:-)
Šárka Svobodová
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace